Oční vady

Středisko optometrie nabízí kompletení vyšetření Vašeho zraku včetně diagnostiky skrytých očních vad (heteroforie). Vyšetřujeme uznávanou německou metodou MKH. (více o vyšetření zraku zde)

Přečtěte si více o očních vadách. Podívejte se jak vidí krátkozraký, dalekozraký, astigmatik...

 

Krátkozrakost Krátkozrakost
Dalekozrakost Dalekozrakost
Astigmatismus Oční astigmatismus
Heteroforie Heteroforie
Presbyopie Presbyopie

Šipka Víte, že.......?

Víte, že kromě krátkozrakosti a dalekozrakosti výrazně snižuje vidění a způsobují obtíže i oční astigmatismus a heteroforie? Jejich zastoupení v populaci je výrazné (astigmatismus 90% a heteroforie až 80%). Myslíte, že Vám byly tyto vady vždy měřeny? (více o očních vadách zde)

Šipka Víte, že......?

Víte, že mimo vyšetření základních očních vad je důležité i vyšetření zrakových funkcí jako kontrastní citlivost, zorné pole, prostorové vidění, barvocit, adaptace a další? Byly Vám tyto funkce někdy měřeny? (Přečtěte si více o zrakových funkcích zde)

 

Šipka Víte, že.......?

Víte, že spolehlivé a kompletní vyšetření zraku by mělo trvat alespoň půl hodiny? Jak dlouho trvalo měření Vaších očí? (více o vyšetření zraku)

Šipka Víte, že.......?

Víte, že odlišné brýle bude potřebovat profesionální řidič, jiné pracovník v kanceláři, operatér a nebo skladník? Dokonce i pro stejnou profesi mohou být odlišné brýle. (více o vyšetření dle profese zde)

 


Mgr. Pavel Kříž, Kovářská 122/13, Kroměříž 725 984 516